ارزهای دیجیتال آینده دار و مناسب سرمایه گذاری

گاهی به جای ارزهای دیجیتال آینده دار از اصطلاح بهترین ارز دیجیتال استفاده می شود، اگر بخواهیم صادقانه صحبت کنیم  در تحلیل بازار ارز دیجیتال، چیزی به نام بهترین ارز دیجیتال وجود ندارد اما بدیهی است که بیت کوین به عنوان یک پیشگام، معیار استاندارد سکه های جدیدی است که در حال حاضر در بازار در حال گردش است. در این مقاله ما بر روی طیف گسترده ای از رمز ارزها تمرکز خواهیم کرد که می توانید در آنها سرمایه گذاری کنید و سود قابل توجهی کسب کنید. علاوه بر این، اگر در جستجوی سرمایه گذاری جایگزین بیت کوین هستید، می توانید یکی از این ارزهای دیجیتال آینده دار را انتخاب کنید.

ارزهای دیجیتال آینده دار و مناسب سرمایه گذاری

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

در صورتی که می خواهید از سال 2020 به بعد در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید، پیشنهاد می شود از بین ارزهای زیر، ارزی متناسب با بودجه و شرایط خود انتخاب کنید:

1 _ بیت کوین  Bitcoin

بیت کوین هنوز یک ارز رمزپایه برجسته برای سرمایه گذاری در بازار امروز است. در حقیقت، صنعت ارز رمزنگاری شده بدون ورود بیت کوین هرگز نمی تواند مورد توجه قرار گیرد. در حال حاضر با اطمینان از طریق فن آوری های هوشمند، رضایت مشتری را بدست آورده و در این فضا پیشرو شده است. از آنجا که بیشتر سرمایه گذاران درگیر بازار آن هستند، بیت کوین برترین ارز رمزنگاری شده برای شروع سفر شما در این فضاست.

ویژگی های بیت کوین

 • پیشگام صنعت رمزنگاری و استانداردی را تعیین کرده است که سایر ارزهای رمزپایه باید جایگاه خود را در این بازار رعایت کنند.
 • همکاری و شایستگی آن با شرکت هایی مانند Segwit ، Schnorr signatures ، MAST ، Bulletproofs ، معاملات محرمانه رقابت را تقریباً غیرممکن می کند.
 • تمام سیستم عامل های معاملات رمزنگاری از بیت کوین پشتیبانی می کنند و همچنین می توانید دارایی خود را در بسیاری از کیف پول های وب موجود ذخیره کنید.
 • امنیت تضمین شده است و مردم می توانند کاملاً به معماری پیچیده ای که برای محافظت از دارایی های دیجیتال استفاده می شود، اعتماد کنند.
 • بهترین قسمت بیت کوین نقدینگی تقاضای بازار آن است. اگر بخواهید سکه خود را بفروشید، مشکلی برای یافتن خریداران احتمالی پیدا نخواهید کرد.

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

2 _ اتریوم  Ethereum

اگر بتوان رمز ارز دیگری را به عنوان گزینه جایگزین بیت کوین در نظر گرفت، گزینه دیگری به جز اتریوم وجود ندارد. این ارز کار خود را از سال 2015 آغاز کرده و در مدت زمان بسیار کمی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. شما حتی می توانید دارایی های دیجیتالی را خریداری کنید یا با استفاده از ارز رمزگذاری Ether – ارائه شده توسط پلتفرم ETH معامله انجام دهید.

ویژگی های اتریوم

 • شبکه غیرمتمرکز به ایجاد مخاطبین هوشمند کمک می کند و برنامه های توزیع شده را می توان بدون هیچ گونه خرابی و کلاهبرداری توسعه داد.
 • این شرکت بزرگترین مجموعه توسعه دهندگان را در سراسر جهان دارد و شرکتهایی مانند مایکروسافت، اینتل ، چیس و جی پی مورگان در حال برنامه ریزی برای گسترش مشاغل با استفاده از اتریوم هستند.
 • در حال حاضر روی توسعه این سیستم عامل کار می کنید تا بتوانید ارزهای رمزپایه دیگری را نیز با استفاده از Ether خریداری کنید.
 • قیمت در پایین ترین سطح است. بنابراین می توانید هم اکنون اتریوم را خریداری کرده و به نمونه کارهای خود اضافه کرده و چشمگیرتر شوید.
 •  چندین اشکال امنیتی ثبت شده است. اما ETH با تقسیم به Ethereum (ETH) و Ethereum Classic (ETC) به آرامی برگشت.

ارزهای دیجیتال آینده دار و مناسب سرمایه گذاری

3 _ زی کش Zcash

این ارز رمزنگاری شده در لیست بهترین ارزهای رمزپایه برای حریم خصوصی که به تجار ارائه می دهد، جای گرفته است. برای اطمینان از امنیت حتی از فناوری های پیشرفته تر از بیت کوین استفاده می کند. ZEC دارای یک پلت فرم منبع باز است و تعداد سکه های آن هم مانند بیت کوین 21 میلیون سکه است. اگرچه این کار کاربران را بیش از حد خاص محدود می کند، اما اطمینان حاصل می کند که پیچیدگی کمتر است و حجم معاملات به راحتی قابل کنترل است.

ویژگی های زی کش

 • اگر بیت کوین را به عنوان HTTP اینترنت ببینیم، می توان Zcash را HTTPS اینترنت نامید. همچنین، شفافیت انتخابی معاملات را فراهم می کند.
 • زی کش حریم خصوصی پیشرفته ای را به کاربران خود ارائه می دهد. معاملات در زنجیره بلوک ثبت می شود در حالی که نام فرستنده ها، گیرندگان و مبلغ؛ خصوصی باقی می ماند.
 • رمزنگاری و تکنیک های ساخت zk-SNARK تمام محتویات مربوط به هر معامله را محافظت می کند.
 • شما می توانید به صورت ناشناس معامله کنید که آن را به مکانی محبوب برای کلاهبرداران تبدیل کرده است، اگرچه الگوریتم Equihash برای شناسایی دقیق این فعالیت ها در نظر گرفته شده است.
 • 5/12 در هر بلوک به ماینینگ ها تعلق می گیرد و هر چهار سال یکبار مقدار آن نصف می شود.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری و خرید کدام است

4 _ وی چین VeChain

وی چین یکی از موارد قابل ذکر در مورد بهترین ارز رمزنگاری شده است. این سیستم عامل رمزنگاری در سطح شرکت ایجاد شده است تا معامله گران بتوانند از سکه های خود استفاده کنند بدون اینکه با مشکلات زیادی روبرو شوند. علاوه بر این، تیم وی چین روی فناوری بلاکچین کار می کند و پیاده سازی بلاکچین در برنامه های واقعی از اهداف آنهاست. در آینده نزدیک، بسیاری از شرکت ها از توکن های وی پین به عنوان ارز پرداخت هوشمند برای گسترش کار خود استفاده می کنند.

ویژگی های وی چین

 • سکه ها به طور خودکار از طریق زیرساخت های خود گردشی گردش می کنند و یک اکوسیستم تجاری مقیاس پذیر، بدون اعتماد و توزیع شده نیز در دسترس است.
 • وی چین در ابتدا فعالیت خود را به عنوان یک سیستم مدیریت بلاکچین آغاز کرد و بعداً چشم انداز خود را تغییر داد تا تجارت در صنعت رمزنگاری را گسترش دهند.
 • پس از ورود فناوری جدید بلاک چین می توانید مبادله سکه های وی چین خود را که به VeChain THOR معروف است شروع کنید.
 • می توان VEN را با VET با نسبت 1:1 مبادله کرد. این بدان معناست که اگر فقط یک رمز VEN را نگه دارید، همچنان قادر به تولید VET خواهید بود.

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

5 _ کاردانو  Cardano

این ارز رمزنگاری شده را می توان با اتریوم مقایسه کرد. با استفاده از این بستر پیچیده، بلاکچین ارائه شده توسط کاردانو می توانید به سرعت برنامه های غیرمتمرکز را توسعه داده و به مخاطبین هوشمند متصل شوید. این ارز رمزپایه بر حریم خصوصی معامله گران تأکید دارد و هر معامله را با بالاترین اولویت برای حفظ پروتکل های امنیتی اداره می کند. رهبران و توسعه دهندگان فن آوری بسیار کارآمد آن را تنظیم می کنند.

ویژگی های کاردانو

 • این ارز به سرعت معامله معروف است. در عین حال، مقیاس پذیری، قابلیت همکاری و قابلیت اطمینان دارد.
 • یک پلت فرم چند لایه ارز رمزنگاری شده Ada را که توسط کاردانو ارائه شده و به راحتی قابل ارتقا است، حفظ می کند.
 • نقدینگی بازار در کنار قابلیت ارتجاعی پلتفرم باعث محبوبیت بسیار زیاد آن در بین معامله گران شده است.
 • رمزنگاری آدا به قدرت محاسباتی بسیار کمتری نیاز دارد. چندین بلوک در یک زمان تولید می کند که بیت کوین هر بار فقط یک بار تولید می کند.

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

6 _ مونرو  Monero

افرادی که به شدت نگران حریم خصوصی هستند و می خواهند معامله رمزنگاری را بدون افشای آن انجام دهند، مونرو می تواند بهترین ارز رمزنگاری شده برای آنها باشد. این ارز؛ سهم قابل توجهی از صنعت رمزنگاری را در اختیار دارد و در ده سال گذشته در بازار فعالیت می کند. مونرو در وب عمیق استفاده می شود و ردیابی آن غیرممکن است. این امر بر حفظ حریم خصوصی بالا و ایجاد امنیت درجه یک برای معامله گران متمرکز است.

ویژگی های مونرو

 • ارز رمزنگاری شده بسیار مناسب و عالی برای افرادی که به حریم خصوصی و دارایی های دیجیتال خود اهمیت می دهند.
 • مونرو برای سرمایه گذاران بی خطر است و از فناوری های پیشرفته مانند امضای Ring ، RingCT ، Kovri و آدرس Stealth پشتیبانی می کند.
 • مونرو به دلیل نرخ تورم مسطح، که نسبتاً کمتر از بقیه است، می تواند یک پیشرفت عالی برای نمونه کارها باشد.
 • ویژگی حفظ حریم خصوصی همیشه فعال در مونرو باعث می شود که معاملات کاملا ایمن باشند و هر کاربر برای تقویت مکانیزم های حفظ حریم خصوصی، عملکرد خود را انجام می دهد.

ارزهای دیجیتال آینده دار

7 _ تزوس  Tezos

تزوس با جمع آوری 232 میلیون دلار در ICO خود شروع به فعالیت در این فضا کرد. اگرچه امروزه یکی از بهترین ارزهای رمزپایه به حساب می آید، اما تا کنون چندین موقعیت متزلزل را پشت سر گذاشته است. با این حال هر بار قویتر از همیشه بازگشت و با افتخار در بازار ارز فعالیت خود را ادامه داده است. همچنین با تثبیت جایگاه قدرتمندی به عنوان رقیب اتریوم جایگاه قدرتمندی کسب کرده است. این پلتفرم پویاست و حتی برای تازه واردان نیز استفاده می شود.

ویژگی های تزوس

 • از فناوری بلاکچین پشتیبانی می کند که می تواند با گذشت زمان خود را ارتقا دهد.
 • حاکمیت زنجیره ای، سیستم خودتغییر، ثبت مجاز الگوریتم سهام را معرفی می کند.
 • نیازی به نگه داشتن سکه نخواهید داشت. در عوض، می توانید از سکه های خورده خود خرج کرده و هرگز ورشکست نشوید.
 •  ماندگاری پروژه بالاتر است و تزوس هم ICO و هم پاداش storage ارائه می دهد.

ارزهای دیجیتال آینده دار

8 _ لایت کوین Litecoin

ارز رمزنگاری شده لایت کوین یکی از برجسته ترین آلتکوین هاست که بیش از هشت سال است که در بازار فعالیت می کند. این ارز برای تکمیل بیت کوین به عنوان نقره طلای بیت کوین ایجاد شده است. انتخاب بین بیت کوین و لایت برای اکثر سرمایه گذاران دشوار است، زیرا کاملاً شبیه به هم هستند. لایت کوین بر روی کاهش زمان معامله با تولید سریع و چند بلاک بودن متمرکز است. این ارز با یک چشم انداز برای تبدیل شدن به یکی از برترین ارزهای رمزپایه آغاز به کار کرد.

ویژگی های لایت کوین

 • لایت کوین به طور کامل توسط یک سیستم عامل منبع باز و به طور منظم توسط پروتکل رمزنگاری پیچیده نگهداری می شود.
 • حجم زیادی از معاملات را به خوبی پردازش می کند.
 • الگوریتم Scrypt دسترسی آن را برای استخراج کنندگان جدید بیشتر می کند در حالی که لازم نیست نگران استخراج سخت افزاری با استفاده از AISIC باشید.
 • توسط انجمن های بزرگ پشتیبانی می شود و در معاملات آنلاین از جمله خودپرداز، پرداخت تجارت الکترونیکی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.
 • در مجموع حدود 84 میلیارد سکه در انبار موجود است که منجر به افزایش حاشیه سود و رقابت کمتر برای استخراج کنندگان می شود.
 • علاوه بر این، انعطاف پذیری و مبادله با ارزهای رمزپایه دیگر به آن کمک کرده است تا در لیست بهترین ارزهای رمزپایه قرار گیرد.

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

9 _ ریپل  Ripple

این یکی دیگر از گزینه های امن رمزنگاری است زیرا بانک ها را قادر به انجام معاملات بین المللی در زمان واقعی کرده است. علاوه بر اینها، هزینه کم خدمات، آن را در بین سرمایه گذاران در سراسر جهان بسیار محبوب کرده است. روش های مختلفی که ریپل برای حفظ امنیت پیشرفته به کار می برد ساده است و آن را از بیت کوین و سایر آلت کوین ها جدا می کند. Poloniex و Kraken دو بهترین سیستم عامل برای ریپل هستند.

ویژگی های ریپل

 • ریپل مانند رمز ارزهای موجود در بازار از بلاکچین استفاده نمی کند. در عوض، از سازوکار توافق توزیع شده ای که توسط سرورهای شبکه برای اعتبار سنجی تراکنش ها طراحی شده استفاده می کند.
 • درگاه پرداخت Ripple مشابه بانک هاست. برای به روزرسانی، از همان پروتكلی كه بانك ها برای اعتبار آنلاین یا پرداخت استفاده می كنند استفاده می كند.
 • این یکی از امن ترین ارزهای رمزپایه برای سرمایه گذاری است زیرا ریپل قبلاً توسط بسیاری از بانک ها مانند MUFG ، BBVA ، SEB ، Akbank ، Axis Bank ، Yes bank و غیره پذیرفته شده است.
 • امنیت آن قوی و مورد تأکید است. به جای اعتماد به ماینرها، باید به فناوری های مرتبط با آن اعتماد کنید.
 • هدف آن توزیع ارزش برای توانمندسازی تجارت و افزایش نقدینگی در بازار برای معامله گران است.

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

10 _ ایاس  EOS

این ارز دیجیتال یکی از ارزهای دیجیتال آینده دار و مناسب سرمایه گذاری است که در مدت زمان کوتاهی پاسخ مثبت معامله گران را دریافت کرده است. ایاس برای تسهیل، تأیید یا اجرای دیجیتالی مذاکره، بر قراردادهای هوشمند تأکید دارد، دقیقاً مانند اتریوم. در کنار این، ایاس بر گسترش استفاده از ارز دیجیتال در سطح جهان برای گسترش بازار ارزهای رمزپایه تمرکز دارد. از طریق فرآیند نوآوری پایدار، ایاس یک مزیت اضافی نسبت به بیشتر رقبا پیدا کرده است.

ویژگی های ایاس

با استفاده از پلتفرم غیرمتمرکز ارائه شده توسط ایاس می توانید برنامه های dApp چند منظوره بسازید. در نتیجه، شما می توانید با استفاده از سکه های ایاس در بسیاری از سیستم عامل ها معاملات را به پایان برسانید.

 • حاکمیت سیستم رأی دادن به کاربر اجازه می دهد تا بخشی از هسته اصلی آن باشد و در هنگام تغییر هر قاعده یا قانونی در رأی گیری شرکت کند.
 • کمک به توسعه دهندگان در ساخت dApps. در نتیجه، تقاضا برای EOS از طریق جامعه توسعه دهندگان و سرمایه گذاران روز به روز افزایش می یابد.
 • شما می توانید ICO را در هر زمان بر روی پلتفرم ایاس ترتیب دهید و این همان چیزی است که باعث محبوبیت این ارز در بین معامله گران شده است.
 • به عنوان یکی از بهترین ارزهای رمزپایه، خودکفاست و به طور خودکار برای تولیدکنندگان بلوک پاداش ایجاد می کند.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری و خرید کدام است

کدام ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری انتخاب کنیم؟

برخی از متخصصان با تجربه تصور می کنند که ارز دیجیتال در کمترین زمان ممکن سیستم سنتی ارز را در اختیار بگیرد. اگرچه ارز رمزنگاری شده هنگامی ظهور کرد که بیت کوین با موفقیت افراد زیادی را برای سرمایه گذاری در این فضا جذب کرد، اما اکنون ارزهای دیجیتالی زیادی در بازار موجود است. هیچ چیزی به نام بهترین رمزنگاری وجود ندارد زیرا بازار بی ثبات است و هنوز ثبات ندارد. اگر می خواهید از ضرر قابل توجهی جلوگیری کنید، باید قبل از سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده، تحقیقات کافی انجام دهید، سیستم عامل ها را کاوش کنید و انجمن های فعال را دنبال کنید. برای سرمایه گذاری آینده دار آموزش های ارز دیجیتال را بصورت مدام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *