صرافی بیترکس

یکی از بزرگترین صرافی ها برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، صرافی بیترکس است که تقریبا تمامی ارزهای دیجیتال موجود در بازار در آن معامله می شوند. حجم معاملاتی که در این صرافی انجام می شود بسیار بالاست. موسسان بیترکس بیل شیهارا، ریکی لای، رامی کاواچ و ریان هنتز در سال 2014 تصمیم به راه اندازی این صرافی در سیاتل واشنگتن‌ گرفتند. در بیترکس می توان برای خرید یک ارز دیجیتال از ارز دیجیتال دیگری استفاده کرد. در این سایت امکان خرید فروش ارزهای دیجیتال وجود ندارد.

صرافی بیترکس

امنیت صرافی بیترکس

صرافی بیترکس از امنیت بالایی برخوردار است و کاربران این صرافی می توانند با تکیه بر این امنیت معاملات خود را به راحتی انجام دهند. موسسان صرافی بیترکس با توجه به هک شدن سایر پلتفرم ها تلاش خود را برای بالا بردن امنیت انجام داده اند تا کاربران سایت بتوانند با خاطری آسوده خرید و فروش و معاملات خود را انجام می دهند. یکی از گزینه هایی که برای افزایش امنیت در این سایت انجام می شود استفاده از رمزهای دو عاملی است که از طریق به کارگیری رمزهای دو عاملی از ورود هکرها به حساب ها کاربران جلوگیری می شود.

این صرافی بیش از 80 درصد ارزهای خود را در کیف پول های آفلاین نگهداری می کند تا از این طریق بتواند امنیت حساب های مشتریان خود را حفظ کند. مبارزه با پولشویی و شناخت مشتری از طریق احراز هویت و جلوگیری از کلاهبرداری در بیترکس بسیار مورد توجه است و از قوانین آن پیروی می کند.

ثبت ‌نام در صرافی بیترکس

مانند سایر صرافی ها ثبت نام در این صرافی نیز پر کردن فرم ها و ارائه اطلاعات هویتی شخص انجام می شود. تایید هویت در صرافی بیترکس با استفاده از پلتفرم جومیو انجام می شود. این سرویس تایید هویت قابلیت تایید هویت اتباع 2 هزار کشور را دارد. Jumio با دریافت اطلاعات شخصی هر فرد کار شناسایی و تایید این افراد را انجام می دهد.
پیش از این ایرانیان قادر بودند در صرافی بیترکس معاملات خود را انجام دهند اما در حال حاضر دلیل تحریم ‌های آمریکا ایرانیان و کشورهای سوریه و کریمه به دلیل تحریم این کشورها امکان استفاده ار خدمات این سایت را ندارند و برای استفاده از آن باید IP متفاوتی استفاده کنند.

صرافی بیترکس

انواع ارزهای در صرافی بیترکس

تقریبا اکثر ارزهای دیجیتال موجود در بازار را می توان در صرافی بیترکس خرید و فروش کرد. اما در این صرافی ارزهای فیات را نمی توان خرید و فروش کرد و معاملات تنها با ارزهای دیجیتال انجام می شود. تنوع ارزهای دیجیتال و استفاده از ارزهای جدید در این صرافی بسیار زیاد است و تریدرز ها می توانند در کنار ارزهای قدیمی مانند بیت کوین و اتر از ارزهای جدید مانند لوپرینگ و ترون نیز در معاملات خود استفاده کنند.

در بیترکس حدود 2500 جفت معاملاتی تعریف شده است که در معامله از آن ها استفاده می شودبه عنوان مثال برای معاملات جفت بیت کوین و تتر نرخ معاملاتی بعنوان مثال X در نظر گرفته شده است. با توجه به خرید و فروشی که در صرافی بیترکس انجام می شوداین صرافی در بین 15 صرافی مهم دنیا قرار گرفته است.

کارمزد دریافتی صرافی بیترکس

کارمزد معاملات در بیترکی نرخ یکسانی معادل 0.25 درصد است، این مبلغ بسیار ناچیز است و به دلیل کارمزد ثابت امکان انجام محاسبات بسیار ساده تر است. کارمزد های برای برداشت در نظر گرفته شده است و رایگان است.

صرافی بیترکس

حمایت از مشتریان در بیترکس

تیم توسعه دهنده بیترکس همیشه در تلاش است که بهترین امکانات و خدمات را در اختیار کاربران خود قرار دهد. رابط کاربری طراحی شده بسیار کاربر پسند است و حتی افراد مبتدی نیز با آن به راحتی کار می کنند. با توجه به معتبر بودن این صرافی کاربران آن می توانند به راحتی برای سرمایه گذاری در آن اقدام کنند، کیف پول کاربران در این صرافی بسیار امن است و می توانند انواع مختلف ارز دیجیتال را در آن نگهداری کنند.

نکته دیگری که ممکن است برای کاربران یک صرافی مهم باشد سرعت انجام تراکنش ها و معاملات است. محاسبات الاستیک باعث شده که بیترکس در انجام و پردازش معاملات سرعت بالایی داشته باشد و کاربران برای استفاده از آن راضی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *