بهترین کیف پول‌ های لایت کوین در سال 2021

Litecoin اولین آلت کوین P2P با منبع آزاد در جهان است که با استفاده از بازار سرمایه قوام موضعی خود را حفظ کرده است. کیف پول لایت کوین یک نرم افزار کاربردی است که به شما امکان می دهد ارز خود را به روشی ایمن ذخیره، ارسال و دریافت کنید. برخی از کیف پول های لایت کوین (LTC) بیشتر به امنیت تمرکز دارند و توجه برخی دیگر به استفاده آسان آن است. بر اساس نیازهای خاص، افراد کیف پول خود را انتخاب می کنند. در این مقاله بهترین کیف پول‌ های لایت کوین در سال ۲۰۲۱ را معرفی کرده ایم تا بهتر بتوانید در این مورد تصمیم گیری کنید. در مورد چگونگی استخراج لایت کوین نیز مقاله ای در وبسایت موجود است.

بهترین کیف پول‌های لایت کوین در سال 2021

بهترین کیف پول‌ های Litecoin در سال 2021

ایمن ترین کیف پول، کیف شخصی است که کلید خصوصی آن متعلق به شماست. نداشتن کلیدهای خصوصی ممکن است منجر به هک یا سرقت شود. قبل از انتخاب کیف پول لایت کوین به دنبال چه چیزی باشید؟

 • کیف پول باید محکم باشد.
 • جامعه کیف پول باید فعال باشد و شرکت باید از شهرت بالایی برخوردار باشد.
 • کیف پول باید پشتیبان گیری و بازیابی کند.
 • استفاده از کیف پول باید آسان باشد و به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید.
 • کیف پول باید با دستگاه ها و سیستم عامل مورد استفاده کاربر سازگار باشد.
 • مالک انفرادی باید شما باشید ، یعنی کنترل کلید خصوصی بر عهده شماست.

13 کیف پول برتر Litecoin در سال 2021 عبارتند از:

 • Ledger Nano S
 • Trezor
 • Freewallet
 • Jaxx Liberty
 •  Guarda Wallet
 • Exodus
 • Coinomi
 • Edge Wallet
 • Loaf Wallet
 • Electrum LTC
 • LiteAddress
 • LiteVault
 • Litecoin Core

کیف پول Ledger Nano S

Ledger Nano S یک کیف پول سخت افزاری ارز رمزنگاری شده به اندازه USB است که برای معاملات لایت کوین بهترین است. این یک سخت افزار چند دارایی است که شبیه یک درایو فلش تاشو است. بهترین قسمت این است که می تواند لایت کوین، بیت کوین، اتریوم، رمزهای ERC و بیش از 30 ارز دیجیتال دیگر را ذخیره کند. مانند یک دستگاه USB کار می کند، که هنگام اتصال به دستگاه برای تأیید تراکنش ها به دستگاه نیاز دارد. این برنامه ایمن است و می تواند چندین برنامه، نسبتاً ارزان، قابل کنترل و ضد بدافزار را اجرا کند. این یک کیف پول سخت افزاری است بنابراین هیچ خطری در معرض کلیدهای خصوصی قرار نمی گیرد. این برنامه بیش از 30 ارز رمزپایه را پشتیبانی و ذخیره کند و می تواند با چندین کیف پول نرم افزاری ادغام شود. در آخر، این یکی از کیف پول های سخت افزاری مبتنی بر OLED است.

کیف پول Trezor

ترزور یک کیف پول سخت افزاری آفلاین لایت کوین است که مانند یک دستگاه USB عمل کرده و با “رویکرد اعتماد صفر” کار می کند، که سازش توسط شخص ثالث را به حداقل می رساند. این یکی از بهترین کیف پول های لایت کوین است که توسط PIN محافظت می شود و در صورت سرقت یا گم شدن کیف پول شما بازیابی را برای شما فراهم می کند. این به طور خاص کیف پول بیت کوین است اما از 14 ارز رمزپایه دیگر پشتیبانی می کند. ریکاوری و ویژگی سازگاری متقابل؛ ترزور را به یکی از کیف های قابل اعتماد تبدیل می کند. این یک رابط کاربری آسان است و با پین محافظتی دشوار آنها از هک و سرقت در امان می ماند. فقط اینکه ارتباط آن با سایر دستگاه ها را محدود می کند. وقتی دستگاه USB متصل نیست، خاموش است.

بهترین کیف پول‌ های لایت کوین در سال 2021

کیف پول Freewallet

Freewallet یک کیف پول چند ارزه آنلاین است که از ارزهای مختلفی مانند بیت کوین، اتریوم و بیش از 30 رمز ارز رمزپایه پشتیبانی می کند، در این صورت امکان معامله رایگان بین کاربران freewallet وجود دارد. حتی می توانید ارزهای رمزنگاری شده را با کمک کارت اعتباری خریداری کنید. این نه تنها کیف پول وب است بلکه برای بارگیری دستگاه های تلفن همراه مانند iOS و Android نیز در دسترس است. Freewallet برخی از بهترین ویژگی ها مانند تأیید تراکنش چند امضایی، احراز هویت 2 عاملی و بسیاری دیگر را ارائه می دهد.

کیف پول Jaxx Liberty

Jaxx Liberty نسبتاً یک کیف پول رمزپایه جدید است که معتقد به ساده سازی بلاکچین است. Jaxx یک کیف پول چند زنجیره ای است که از هفت ارز رمزپایه، یعنی بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، دش، اتریوم کلاسیک، بیت کوین کش، REP و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. Jaxx به شما امکان کنترل کامل کیف پول را می دهد که با دسکتاپ و موبایل سازگاری دارد. Jaxx Liberty این امکان را به شما می دهد تا به سرعت بین بیت کوین، لایت کوین، اتریوم و DAO تبدیل کنید و همچنین برای تمام سکه هایی که توسعه دهندگان Jaxx در آینده ادغام می کنند نیز کارایی خواهد داشت. این به عنوان یکی از بهترین برنامه های کیف پول لایت کوین در بررسی کیف پول ارز رمزگذاری شده برچسب گذاری شده است. این برنامه به صورت یک برنامه دسک تاپ، برنامه های اندروید و آیفون و افزونه کروم موجود است.

کیف پول Guarda Wallet

کیف پول Guarda Wallet یک کیف پول با بیش از 45 بلاکچین و هزاران رمز است که در نسخه های وب، دسکتاپ، موبایل iOS ، اندروید و Chrome Extension موجود هستند. سکه هایی که Guarda را پشتیبانی می کنند شامل بیت کوین BTC ، اتریومETH ، بیت کوینSV، مونروXMR ، زی کش (تراکنش های Shielded نیز پشتیبانی می شوند)، دش، اتریوم کلاسیک و سایر موارد هستند. عملکرد گسترده کیف پول همچنین امکان مبادله داخلی، خرید و فروش ارز رمزنگاری شده را فراهم می کند. Guarda ایمن است، زیرا هیچ گونه اطلاعات شخصی مشتری را ذخیره نمی کند – همه کیف پول ها غیرحضوری هستند، نسخه پشتیبان تهیه شده رمزگذاری شده و در دستگاه کاربر ذخیره می شود. از نظر ایمنی، پشتیبانی از سکه و ویژگی ها و همچنین قابلیت انعطاف پذیری، Guarda یکی از بهترین کیف پول های ارز رمزپایه در بازار فعلی است.

کیف پول Exodus

Exodus یکی از بهترین کیف پول های دسک تاپ لایت کوین است که از ده ارز رمزنگاری شده از جمله بیت کوین، لایت کوین، دش، زی کش، اتریوم پشتیبانی می کند. از آنجا که Exodus یک کیف پول ساده است، شما هرگز مجبور نیستید که کل بلاکچین را در دسک تاپ خود ذخیره کنید. گفته شده است که این کیف پول یکی از بهترین موارد برای ذخیره ارز است. Exodus galore یک رابط بسیار خوب با دسترسی خوب به کیف پول است. معاملات از طریق شبکه رمزنگاری مستقیماً از طریق کیف پول Exodus انجام می شود و هزینه تراکنش به خود شبکه و نه Exodus پرداخت می شود.

بهترین کیف پول‌ های لایت کوین در سال 2021

کیف پول Coinomi

Coinomi یکی از قدیمی ترین کیف پول های رمز ارز چند زنجیره ای چند پلتفرمی است که بیش از 2.5 میلیون کاربر به آن اعتماد دارند. این یک کیف پول سلسله مراتبی است که پشتیبانی محلی از بیش از 125 بلاکچین و 1770 رمز را ارائه می دهد و قوی ترین استانداردهای امنیت و حریم خصوصی را پیاده سازی می کند. هیچ وقت اطلاعات کاربری توسط Coinomi جمع آوری نمی شود، در حالی که آدرس های IP کاربران برای حفظ حریم خصوصی کامل مبهم است. Coinomi یکی از اولین کیف پول هایی بود که سگویت بومی را برای BTC و 14 بلاکچین دیگر ارائه داد و کاربران می توانند با کلیک بر یک دکمه؛ سگویت بومی، سازگاری یا فرمت های آدرس قدیمی را تغییر دهند. کاربران از کنترل کامل هزینه های معاملاتی و UXTO های خود در Coinomi لذت می برند در حالی که رابط کاربری آن به عنوان یکی از بصری ترین موارد شناخته می شود که هم برای کاربران اولیه مناسب است و هم کاربران پیشرفته. Coinomi به بیش از 25 زبان ترجمه شده است و همچنین دارای 175 نمایندگی است.

کیف پول Edge Wallet

کیف پول Edge یکی از معتبرترین کیف پول های چند ارز است که حتی برای مبتدیان نیز قابل استفاده است. می توانید چندین ارز رمزنگاری شده را در یک برنامه واحد خریداری، ذخیره و معامله کنید، جایی که کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را در اختیار دارید. Edge بر روی حریم خصوصی و امنیت کاربر متمرکز است، از این رو آنها به فناوری پیشرفته ای که کاربران می توانند فقط با یک پین یا شناسه لمسی دسترسی امن داشته باشند، پایبند هستند.

کیف پول LoafWallet

LoafWallet اولین کیف پول لایت کوین برای ios بود که توسط چارلی لی، خالق LTC ساخته شد. این کیف پول اخیراً، با نسخه اندرویدی خود نیز شروع به کار کرد، به دلیل افزایش تعداد کاربران لایت کوین برای آندروید و با توجه به بررسی کیف پول های لایت کوین، کم کم به یکی از بهترین کیف پول های لایت کوین تبدیل می شود. LoafWallet یک کیف پول HD لایت کوین با منبع باز است که به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از کلید بازیابی 12 کلمه ای، وجوه خود را بازیابی کنند. این ویژگی داخلی به کاربرانش امکان می دهد LTC را از طریق Coinbase خریداری کنند. شما می توانید کیف پول اندروید و کیف پول لایت کوین ios را ایجاد کنید، برای هر دو دستگاه در دسترس است. می توانید LTC را از CoinSwitch با بهترین نرخ به BTC تبدیل کنید.

کیف پول Electrum LTC

Electrum LTC نسخه سبکتر کیف پول Litecoin Core است و همچنین یک کیف پول رومیزی است و به عنوان یکی از بهترین کیف پول های لایت کوین آنلاین شناخته می شود. بهترین قسمت در مورد Electrum LTC این است که نیازی به همگام سازی شبکه ندارید، از این رو زمان صرف شده کمتر از Litecoin Core است. به عنوان یک کیف پول قطعی، Electrum- LTC با ایجاد یک رمز عبور 12 رقمی و امکان مسدود کردن آن پس از هک شدن، محافظت بیشتری را ایجاد می کند.

کیف پول LiteAddress

Lite Address کیف پول کاغذی لایت کوین است که برای کسانی که می خواهند مقدار زیادی LTC را برای مدت طولانی تری ذخیره کنند مناسب است. این یکی از ارزان ترین و ایمن ترین گزینه ها برای کیف پول های سخت افزاری است. اما باید بدانید که چگونه یک کیف پول کاغذی را به درستی اداره کنید، در غیر این صورت ممکن است کمی گران و مشکل باشد.

کیف پول LiteVault

LiteVault یک کیف پول وب لایت کوین است که استفاده از آن سریع و آسان است و دارای پروسه ثبت نام رایگان است که بیش از 10 ثانیه طول نمی کشد. کد منبع LiteVault به صورت عمومی در دسترس است و همه کیف پول های کاربر قبل از رسیدن به سرورهای ارائه دهنده رمزگذاری می شوند، که به نوبه خود به شما امکان می دهد کنترل کلیدهای خصوصی خود را حفظ کنید. این به طور خاص کیف پول رمزنگاری سازگار با LTC است که به غیر از لایت کوین از ارزهای رمزپایه دیگری پشتیبانی نمی کند.

کیف پول Litecoin Core

Litecoin Core کیف پول لایت کوین رایگان برای دسکتاپ است. بنابراین، پس از شروع استفاده از آن، خود دسک تاپ مانند کیف پول عمل می کند و کلیدهای خصوصی شما در آن ذخیره می شود. از چندین سیستم عامل، یعنی ویندوز، مک و لینوکس پشتیبانی می کند. حدود 4 روز طول می کشد که کیف پول های اصلی با کل بلاکچین به عنوان یک گره کامل همگام می شوند. نه تنها زمان، بلکه فضای ذخیره سازی زیادی نیز می گیرد، بنابراین اگر می خواهید کیف پول چند ارز را ذخیره کنید، باید به دنبال دستگاه دیگری باشید.

بهترین کیف پول‌ های لایت کوین در سال 2021

نکاتی برای ذخیره ایمن لایت کوین

 • با احراز هویت 2 عاملی از آن ایمن محافظت کنید.
 • پس از تحقیق در مورد کیف پول و جامعه پشت آن، عاقلانه اقدام به انتخاب کیف پول کنید.

سوالات متداول در مورد کیف پول Litecoin

1 – چگونه می توان در کیف پول لایت کوین؛ پول اضافه کرد؟

روشهای مختلفی برای افزودن LTC به آدرس شما وجود دارد. آسان تر راه برای به دست آوردن LTC این است که می توانید آن را با سکه های دیگر عوض کنید.

2 – کیف پول لایت کوین چیست؟

از کیف پول لایت کوین برای ذخیره ایمن ارز استفاده می شود.

3 – بهترین کیف پول لایت کوین کدام است؟

کیف پول های فوق الذکر به دلیل ایمن بودن و کاربرپسندی انتخاب شده اند. با توجه به سازگاری دستگاه خود، می توانید هرکدام را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *