چگونه بیت‌ کوین استخراج شده را به کیف پول انتقال دهیم؟

بیت کوین مانند پول نقد عمل می کند، اما همچون طلا استخراج می شود. بنابراین چگونه می توان بیت کوینی که استخراج کرده اید را به دارایی شخصی تان منتقل کنید؟ در این مقاله به این سوال اساسی کاربران “چگونه بیت‌ کوین استخراج شده را به کیف پول انتقال دهیم؟” پاسخ داده ایم و درباره انتقال بیت‌ کوین استخراج شده به کیف پول توصیح داده ایم اما پیش از این به تعداد بیت کوین قابل استحراج و چگونگی استخراج بیت کوین اشاره می کنیم.

انتقال بیت‌ کوین استخراج شده به کیف پول

چند بیت کوین برای استخراج وجود دارد؟

هنگامی که الگوریتم با نام مستعار Satoshi Nakamoto ایجاد شد – که در ژاپنی به همان اندازه استیو اسمیت متداول است – برای تعداد بیت کوین های موجود محدودیت تعیین کرده اند: 21 میلیون. در حال حاضر بیش از 12 میلیون در گردش هستند. این بدان معناست که کمی کمتر از 9 میلیون بیت کوین در انتظار کشف هستند. از سال 2009 تعداد بیت کوین های استخراج شده سر به فلک کشیده است. این روش راه اندازی سیستم است – در ابتدا استخراج آن آسان بود و با نزدیک شدن به آن 21 میلیون امین بیت کوین سخت تر خواهد شد. با نرخ فعلی ایجاد، آخرین بیت کوین در سال 2140 استخراج می شود.

چگونه بیت‌ کوین استخراج شده را به کیف پول انتقال دهیم؟

استخراج بیت کوین چگونه است؟

“استخراج” برای کشف بیت کوین جدید یک زبان است – درست مثل یافتن طلا. در واقع، این به سادگی تأیید معاملات بیت کوین است. به عنوان مثال، اریک با بیت کوین یک تلویزیون از نیکول خریداری می کند. برای اطمینان از اینکه بیت کوین وی یک بیت کوین واقعی است، ماینرها شروع به بررسی معامله می کنند. این معامله ای است که افراد در تلاشند آن را تأیید کنند. همه معاملات در جعبه هایی جمع می شوند که یک قفل مجازی روی آنها قرار دارد که “زنجیره بلوک” نامیده می شود. ماینرها با استفاده از یک نرم افزار؛ کلیدی را پیدا می کنند که آن قفل را باز می کند.

هنگامی که رایانه آنها آن را پیدا کرد، جعبه باز می شود و معاملات تأیید می شوند. برای یافتن کلید “سوزن در انبار کاه”، ماینر پاداش 25 بیت کوین تازه تولید شده را دریافت می کند. پاداش 25 بیت کوین تقریباً هر 10 دقیقه داده می شود. در سال 2017، پاداش بیت کوین برای تأیید معاملات به 12.5 بیت کوین جدید به نصف کاهش یافته و هر چهار سال یکبار ادامه خواهد یافت. طبق Blockchain.info – سایت برتر برای آخرین معاملات بیت کوین – تعداد تلاش های فعلی برای یافتن کلید صحیح حدود 1،789،546،951.05 است. با توجه به بالا رفتن قیمت بیت کوین روز به روز به این رقم اضافه می شود و افراد زیادی به استخر بیت کوین روی می آورند.

در کل سه روش برای استخراج بیت کوین وجود دارد: استخراج انفرادی – استخر استخراج و ابر استخراج. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خود را دارند که در مقاله روش های استخراج بیت کوین به طور کامل به آن پرداخته ایم. حال فرض می کنیم که با روش های ذکر شده بیت کوین را استخراج کردید، حال چگونه باید آن را به کیف پول خود منتقل کنید؟

انتقال بیت‌ کوین استخراج شده به کیف پول

نحوه انتقال بیت کوین استخراج شده به کیف پول

یکی از الزامات خرید ارز دیجیتال ایجاد کیف پول است. هر کیف پول از دو قسمت تشکیل شده است: Send و Receive. همانطور که از نام این قسمت ها مشخص است؛ Send برای اینست که ارز خود را به دیگران منتقل کنید و Receive یعنی از دیگران ارز دیجیتال بگیرید. زمانی که بخواهید بیت کوین را به کیف پول خود منتقل کنید باید روی قسمت Receive کلیک کنید. پس از کلیک یک آدرس که شامل حروف و کاراکترهای خاص است، به شما داده می شود که هر کسی می تواند با آن به شما بیت کوین یا هر ارز دیگری بدهد. امروزه بیشتر کیف پول ها (HD (Hierarchical Deterministic هستند، این یعنی شما با هر بار کیلیک کردن بر روی دکمه Receive، آدرس جدیدی را دریافت می کنید. البته جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد هم آدرس های جدید و هم قدیمی معتبر هستند.

انتقال بیت‌ کوین استخراج شده به کیف پول

اگر در حال استخراج انفرادی هستید، می توانید آدرس خود را در رابط کاربری ماینر خود وارد کنید. مطمئن باشید که یک URL معتبر برای استخراج انفرادی دارید. انت ماینرها (Antminers) برای استخراج انفرادی راه اندازی شده اند، فقط باید آدرس “send to” را اضافه کنید.

نحوه انتقال بیت کوین از استخر به کیف پول ارز دیجیتال

اگر برای استخراج از روش استخر استخراج استفاده می کنید، باید آدرس ایجاد شده را در استخر وارد کنید. برخی از افراد در اینجا از اصلاح وصل کردن استخر استخراج به کیف پول استفاده می کنند. هیچ نوع وصل کردنی وجود ندارد، شما تنها آدرس موجود در بخش Receive را وارد می کنید. پس از وارد کردن آدرس، بیت کوین استخراج شده به کیف پول شما متتقل می شود. خلاصه اینکه شما به طور معمول آدرس دریافت خود را در سایت استخر استخراج (برای استخر خاصی که استفاده می کنید) وارد می کنید. سپس هر زمان که به آستانه پرداخت رسیدید، BTC را به طور خودکار به آن آدرس ارسال می کنند.

مدت زمان انتقال بیت کوین به کیف پول

البته مدت زمان انتقال بیت کوین به کیف پول بستگی به سیاست های استخر استخراج دارد. قبل از هر چیزی بازه های زمانی و حداقل پرداخت های استخر را چک کنید. برخی از استخرها بیت کوین را روزانه پرداخت می کنند، در حالی که ممکن است در سیاست های استخر دیگری در بازه زمانی یک هفته ای منتقل شود ولی برای جبران زمان؛ حداقل پرداخت بیشتر باشد. پس از تایید شدن تراکنش و ارسال آن، در حدود 30 دقیقه طول می کشد که بیت کوین به کیف پولتان اضافه شود.

چگونه بیت‌ کوین استخراج شده را به کیف پول انتقال دهیم؟

چرا بیت کوین ارسال شده را در کیف پول دریافت نکرده ام؟

یکی از مشکلاتی که برخی از کاربران با آن مواجه می شوند، عدم دریافت بیت کوین ارسال شده است. ممکن است کیف پولتان رقم موجودی را به درستی نمایش دهد، بنابراین در اولین قدم این موضوع را بررسی کنید و از صحت آن مطمئن شوید. موضوع دیگر بررسی اتصال اینترنت است. کیف پول های دسکتاپ و همچنین موبایل؛ برای نمایش موجودی به اینترنت نیاز دارند. اگر هم از نمایش و هم از اتصال مطمئن شدید، ممکن است با یک به روزرسانی کیف پول مشکل حل شود. پس از این مراحل اگر باز هم موجودی افزایش نیافت؛ باید با ارسال کننده تماس بگیرید. قبل از آن هم بررسی که؛ زمان پرداخت رسیده باشد، به حداقل برداشت رسیده باشید، آدرس کیف پول بیت کوین را به درستی وارد کرده اید و در آخر اینکه برای تایید تراکنش منتظر مانده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *